Terasy sýkora –

+420 735 081 625

terasysykora@gmail.com

o společnosti

TERASY SÝKORA

O NÁS

Specializujeme se na výrobu dřevěných teras, pergol, garážových stání, ale i vyvýšených záhonů a plotů.
Jsme rodinná firma, které záleží na dobře odvedené práci a spokojených zákaznících. Toto je náš cíl a děláme pro něj maximum.
Velmi důležitá je pro nás vzájemná komunikace a domluva, aby realizovaný projekt splnil Vaše představy.

SPOJTE SE S NÁMI

REFERENCE

NAŠE PRÁCE

ŘEKLI O NÁS

RECENZE

  Alissa Stepanenko

  Výborná práce a skvělá cena! Všechno bylo uděláno rychle, kvalitně a krásně. Domluva byla jasná, rychlá a profesionální. Pan Sýkora byl moc milý a je profesionál v tom co dělá! Doporučujeme všem a děkujeme moc!

   Vera Jesenska

   Od pana Sýkory jsem si nechala udělat velké dřevěné truhlíky a vrhla j se na pěstování jahod a zeleniny. Odvedl skvělou práci! Profesionál, kterého práce se dřevem baví! Jednoznačně doporučuji. Věra Jesenská

    Jiří Barcal

    Nechali jsme si stavět kůlnu a byli jsme velmi spokojení. Jeden den ráno to byla jen hromada nezpracovaných trámů a prken, druhý den odpoledne postavená kůlna. Nejen my, ale i sousedé se nestačili divit, jak vše klaplo. Určitě bychom se k nim vrátili.

     Katarina Holubcova

     S panem Sýkorou byla radost spolupracovat! Vše probíhalo přesně dle domluvy a výsledek je perfektní. Moc jsme ocenili, že dovedl naslouchat našim představám, zároveň je dokázal korigovat a navrhnout nejlepší způsob, jak vše v praxi realizovat. A také, že je dochvilný a pečlivý, což dnes vůbec není samozřejmostí. Můžeme jenom doporučit.

      Tereza Tobiášová

      Pan Sýkora nám zvětšoval terasu podle našeho návrhu a přání. Nic nebyl problém. Co slíbil, to dodržel. Preciznost jeho práce je obdivuhodná. Veškeré prvky terasy, která musela být usazena do terénu a mezi sloupy , jsou perfektně zakomponované. Je vidět, že jeho a jeho tým práce baví. Jsme za jeho práci vděční. Moc doporučujeme!

       Krista Audi Turynová

       Děkujeme panu Sýkorovi za to, že nám pomohl splnit si náš sen. Chtěli jsme prostornou dřevěnou terasu z modřínu se zástěnou směrem k sousedovi, kde budeme moci trávit celé jaro až podzim a kde budeme mít zapuštěnou vanu na koupání a minikuchyňku s grilem. Nechtěli jsme klasické zábradlí, místo toho nám Sýkorovi vyrobili truhlíky na trvalky, které budou tvořit přirozenou zástěnu.