ČAREK INTERIÉR

ČAREK

Materiály a dekory

Sledujeme průmyslové novinky a nabízíme bezlimitní možnosti pro naše zákazníky. Díky hlubokým znalostem materiálů vám poskytneme profesionální poradenství a pomůžeme realizovat vaši vizi.

DEKORY

Ve spolupráci s předními výrobci jako EGGER, Kaindl, Kronospan, Thermopal, Glunz, Wodego, Pfleiderer a Duropal nabízíme široký výběr dekorů. Naše kolekce obsahuje více než 400 variant, od živých barev po dokonalé imitace různých materiálů. S neustále se rozšiřujícím sortimentem jsme připraveni splnit i ty nejnáročnější požadavky. Pro konkrétní přání neváhejte kontaktovat náš tým, který vám rád představí možnosti a začlení je do vašeho projektu.

Dvířka

Nabízíme široký sortiment dvířek, které se hodí do každého interiéru:

  • Foliována dvířka – zahrnují produkty od značek jako Trachea, Trob, Kopecký, Hefas, a Proform.
  • Masivní dřevo – vybírejte z olše, dubu, jasanu, třešně, nabízené v široké škále barev, patin a také jako surové dřevo.
  • Dýha – na výběr podle vašich preferencí.
  • Vysoký lesk – folie a lakované varianty dle vzorníku RAL.
  • Patina
  • Lamino
Kování

Specializujeme se na kování od předních výrobců jako Blum, Vauth-Sagel, Hettich, Kessebohmer a Astin, a spolupracujeme s předními distributory jako Schachermayer, Demos a Jafholz. Kování je klíčovým prvkem v každé kuchyni či skříni, zajišťující snadné otevírání a zavírání, automatické funkce a pohodlné použití. Investice do kvalitního kování znamená proměnu krásné kuchyně v maximálně praktickou.

SETKEJTE SE S NÁMI NA OSOBNÍ SCHŮZCE, RÁDI VÁS POZNÁME.